WAKACYJNE WARSZTATY ...

Serdecznie zapraszamy Was do pięknego wiejskiego gospodarstwa we wsi Nowodwór na plenerowe warsztaty pieśni afrykańskich z Lydie Kotlinski o...

Czytaj więcej...

DZIĘKUJEMY ZA WASZ...

Na zakończenie mistrzowskich warsztatów z okazji 12. urodzin City Bum Bum legenda malijskiej muzyki, Sidiki Camara, zaszczycił nas niezwykł...

Czytaj więcej...

Subskrybuj nasz Newsletter

* wymagane

Zobacz poprzednie kampanie.

Centrum Rytmu City Bum Bum

ul. Sienkiewicza 61 a, Łódź

tel: 504 151 670

WAKACYJNE WARSZTATY PLENEROWE 10-12.07.2015 W LUBARTOWIE!!!

Serdecznie zapraszamy Was do pięknego wiejskiego gospodarstwa we wsi Nowodwór na plenerowe warsztaty pieśni afrykańskich z Lydie Kotlinski oraz DJEMBE z Wojtkiem Pęczkiem. Śpiewanie i granie na łonie natury jest wspaniałym, niezwykle przyjemnym doświadczeniem!
Proponujemy Wam 12 godzin warsztatów, wyżywienie (śniadania, obiady, podwieczorki i kolacje), ogniska oraz nocleg pod namiotem za cenę 250 zł. Jeżeli ktoś z Was miałby ochotę na nocleg w wyjątkowo komfortowym gospodarstwie agroturystycznym, z przyjemnością zarezerwujemy dowolną ilość miejsc za dodatkową opłatą 100 zł.
Zapraszamy Was i zachęcamy do przyjazdu wieczorem 10 lipca na ognisko integracyjne.

Proponujemy Wam warsztaty łączone, wokalno – bębniarskie, gdyby jednak ktoś z Was był zainteresowany wyłącznie śpiewaniem lub wyłącznie grą na djembe, poprosimy o zaznaczenie tego przy zapisach, a my dostosujemy program do Waszych potrzeb. :)

PROGRAM.
Na program warsztatów wokalnych składają się: nauka pieśni z Południowej i Zachodniej Afryki; nauka pieśni gospel; ćwiczenia emisyjne, oddechowe i rytmiczne; śpiew polifoniczny; elementy improwizacji i interpretacji pieśni.
Na zajęcia zapraszamy wszystkich miłośników śpiewu, bez względu na wiek i stopień zaawansowania muzycznego. Zapoznamy Was z pięknem melodii i form wokalnych tradycyjnych pieśni afrykańskich oraz gospel. Podzielimy się niezwykłą energią, która wyzwala się podczas wspólnego wykonywania tych pieśni. Będziemy koncentrować się na Waszej przyjemności płynącej z nauki śpiewania oraz na pracy nad rozwojem Waszych umiejętności wokalnych i słuchowych. Zajmiemy się rozwijaniem Waszej naturalnej muzykalności, poćwiczymy pamięć melodii, będziemy uczyć dyscypliny oddechu i rytmu.

DJEMBE. Zajęcia są pełnym radości ożywianiem świadomości rytmicznej i wprowadzeniem w świat muzyki djembe. Nauka techniki gry na djembe, budowanie relacji między instrumentami basowymi, akompaniującymi i solowymi oraz pierwsze aranżacje pozwalają wyrazić się w muzyce każdemu.
Warsztaty oparte są na autorskiej pedagogice dostosowanej do potrzeb i umiejętności uczestników. Wojtek kładzie nacisk na najwyższy profesjonalizm oferowanej przez niego nauki, naucza z dbałością o tradycję Afryki Zachodniej w zgodzie z wiedzą przekazywaną mu przez mistrzów djembe. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się z radością i otwartym sercem, aby wydobyć z muzyki to, co ludzie Malinke nazywają "Wassa Wassa Wassa!", czyli "Radośc, Radość, Radość"!!!

Grafik:
10.07 Piątek godz.19:00 - ognisko
11.07 Sobota:
Warsztaty z Lydie 10:30 - 13:30
przerwa obiadowa
Warsztaty z Wojtkiem15:00 - 16:30 / 17:00 – 18:30
12.07 Niedziela:
Warsztaty z Lydie 9:30 - 11:00 / 11:30 - 13:00
przerwa obiadowa
Warsztaty z Wojtkiem 14:00 - 17:00

Cennik:
Cena za warsztaty z wyżywieniem i noclegiem pod namiotem: 250 zł
Cena za warsztaty z wyżywieniem i noclegiem w gospodarstwie agroturystycznym: 350 zł
Cena dla osób dojeżdżających na warsztaty (z wliczonymi obiadami): 200 zł.

UWAGA!!!!
Prosimy o dokonywanie wpłat do 8 lipca na konto:
Lydie Kotlinski
Nr konta: 33160014621843105360000001


Zapisy i informacje na:
mail: mariolaolamazurek@gmail.co
m
telefon: 519 168 575
Facebook: www.facebook.com/
KOYEMBAwarsztaty

Warsztaty odbywają się: Nowodwór 39, 21-100 Lubartów.

DZIĘKUJEMY ZA WASZ UDZIAŁ W MISTRZOWSKICH WARSZTATACH Z SIDIKI CAMARA Z MALI!

Na zakończenie mistrzowskich warsztatów z okazji 12. urodzin City Bum Bum legenda malijskiej muzyki, Sidiki Camara, zaszczycił nas niezwykłą niespodzianką w postaci spontanicznego Djembe Kan, czyli krótkiej opowieści na swoim bębnie. Dźwięki, które daleko wykraczają poza klasyczny kanon afrykańskiej perkusji, wywołały u niektórych łzy wzruszenia i kompletny zachwyt. Tak wielki Mistrz podziękował prosto z serca wszystkim za swoją pierwszą wizytę w Polsce!!! heart

NOC ŻYWYCH BĘBNÓW ZA NAMI!!!

Kochani!!! Dni tegorocznej Nocy Żywych Bębnów z okazji 12. urodzin City Bum Bum były jednymi z najbogatszych w piękne spotkania z niezwykłymi ludźmi o otwartych sercach; z mistrzami, którzy już stali sie legendami i z tymi, którzy są na początku swojej drogi; z ludźmi pełnymi radości i pokory, którzy są wielcy w swojej autentyczności. Tegoroczna Noc Żywych Bębnów wzruszyła nas i utwierdziła w przekonaniu, że w ciągu ostatnich 12 lat istnienia City Bum Bum zdarzyło się coś szczególnego i cennego, co nie zawsze si...ę udaje. Dziękujemy wszystkim uczestnikom festiwalu za poczucie Jedności. Kochamy Was! Our immense heart felt Thank You to Sidiki Camara, Mohamed Dabo, Fadima Konate, Victor Toth, Lydie Kotlinski and Koyemba, Drum Collective, Djarabi, Meg Mu African Cook&Design, all our friends and students for making One Love & One Rhythm happen and last but not least hugs and kisses to all City Bum Bum band members for giving your hearts and souls to all of this!!! 

Na naszym profilu fb obejrzeć można wiele zdjęć z tego niezwykłego wydarzenia! :)

NOWA GRUPA POCZĄTKUJĄCA CITY BUM BUM!

Z wielką przyjemnością zapraszamy do nowej grupy warsztatowej City Bum Bum dla osób początkujących – w każdy wtorek w godz. 16.30 -18.30;
Warsztaty odbywają się w studio City Bum Bum przy ul. Sienkiewicza 61 a (wejście z Pasażu Schillera, oficyna z klubem “Lokal”, lewa klatka- lokal 9U na 2. piętrze).
Koszt uczestnictwa w zajęciach to 30 zł za jeden warsztat lub 100 zł za karnet miesięczny (cztery zajęcia opłacone z góry).
Piękne instrumenty z Afryki czekają na Was na miejscu!
 

BEZPŁATNA LEKCJA ON-LINE W WYKONANIU WOJTKA!

Zapraszamy do obejrzenia bezpłatnej lekcji on-line w wykonaniu Wojtka prezentującego rytm Soli Lent w aranżacji Mamady'ego Keita!!! Filmy prezentujące zachodnioafrykańskie rytmy będą częścią nowej, powstającej właśnie strony City Bum Bum. O ile same nagrania pomyślane są jako techniczne wprowadzenie do rytmów i mogą służyć głównie jako materiał do indywidualnego ćwiczenia, o tyle, żeby poczuć magię muzyki i społeczny wymiar afrykańskich rytmów, gorąco zapraszamy do udziału w warsztatach City Bum Bum!!! Życzymy miłego odbioru! smiley
Wszystkie nagrania - rytmy akompaniujące djembe, rytmy bębnów basowych dundun i djembe solo - dostępne są na stronie http://citybumbum.jimdo.com/

Soli lent djembe solo Wojtek Pęczek:

 

LEPSZA STRONA INTEGRACJI!

www.lepszastronaintegracji.pl
 
 
Autorski warsztat Wojtka Pęczka to unikatowe połącznie treningów z zakresu zarządzania/leadership, coachingu, integracji, motywacji, inspiracji i wyznaczania celów w jednym – to wszystko w rytmie afrykańskich bębnów i w niespotykanym przekazie pedagogicznym – od ponad 10 lat wzbogacamy i inspirujemy świat biznesu podczas szkoleń, treningów, integracji. 
Czas na zespół! Czas na radość!!!