NOWA GRUPA POCZĄTKU...

Z wielką przyjemnością zapraszamy do nowej grupy początkującej warsztatów gry na Djembe w City Bum Bum!!! Zajęcia odbywać się będą ...

Czytaj więcej...

SZCZĘŚLIWEGO NOWE...

WARSZTATY CITY BUM BUM W SENEGALU 1 - 16 STYCZNIA 2016   Życzymy Wam kochani Miłości, Pokoju i Radości w nadchodzącym 2016 roku!!! ...

Czytaj więcej...

Subskrybuj nasz Newsletter

* wymagane

Zobacz poprzednie kampanie.

Centrum Rytmu City Bum Bum

ul. Sienkiewicza 61 a, Łódź

tel: 504 151 670

NOWA GRUPA POCZĄTKUJĄCA W CITY BUM BUM - LUTY 2016!

Z wielką przyjemnością zapraszamy do nowej grupy początkującej warsztatów gry na Djembe w City Bum Bum!!!

Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki w godzinach 16.30-18.30. Termin pierwszego spotkania: 16.02.2016. Zapraszamy! :)

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2016!!!

WARSZTATY CITY BUM BUM W SENEGALU 1 - 16 STYCZNIA 2016

 
Życzymy Wam kochani Miłości, Pokoju i Radości w nadchodzącym 2016 roku!!! Bystrych myśli i wysokich lotów - spełniajcie swoje marzenia i ...przynajmniej wybrane postanowienia noworoczne! :)
Już jutro o tej porze wylądujemy w Gambii, a od 1 stycznia rozpoczynamy oczekiwany od dawna warsztat perkusyjno-taneczny naszych marzeń: po kilkuletniej przerwie wracamy do bajkowej nadmorskiej wioski Abene w Senegalu, gdzie przez 2 tygodnie będziemy cieszyć się słońcem, oceanem i warsztatami prowadzonymi przez wielkich mistrzów afrykańskiej sztuki djembe i afro: Seckou Keita, Babara Bangoura oraz Bouba Sylla!!!

 


Zaraz po zakończeniu warsztatów, wyruszamy w dalszą drogę - drogą lądową do Gwinei na spotkanie z naszą duchową rodziną i przyjaciółmi - jednymi z ostatnich wioskowych wędrownych muzyków regionu Hamanah - w Sangbarala i Fissadou! :)


 

 
Wraz z całym combo noworocznych postanowień, być może niektórzy z Was zapragną kupić djembe - i sięgnąć śmiało po instrumenty z najwyższej półki :) Już w lutym 2016 wrócimy z Gwinei z nową dostawą mistrzowskich bębnów najwyższej klasy! Instrumenty, które są jeszcze zupełnie świeże i naciągnięte tylko w pionach, grają krystalicznie czysto w każdym rejestrze dźwięków. Po roku od sprowadzenia, nienaciągane ani o jedno oczko, grają wciąż idealnie. Nasze djembe to coś więcej niż instrumenty, to kierunek myślenia!
 

 
Pod nieobecność Wojtka warsztaty w City Bum Bum odbywać się będą bez zmian a poprowadzą je uroczy, utalentowani, doświadczeni i uwielbiani muzycy City Bum Bum, Bartek Gułaj i Kuba Własenko :)

Bądźcie zdrowi, do zobaczenia w Nowym Roku! :)

BEZPŁATNA LEKCJA ON-LINE W WYKONANIU WOJTKA!

Zapraszamy do obejrzenia bezpłatnej lekcji on-line w wykonaniu Wojtka prezentującego rytm Soli Lent w aranżacji Mamady'ego Keita!!! Filmy prezentujące zachodnioafrykańskie rytmy będą częścią nowej, powstającej właśnie strony City Bum Bum. O ile same nagrania pomyślane są jako techniczne wprowadzenie do rytmów i mogą służyć głównie jako materiał do indywidualnego ćwiczenia, o tyle, żeby poczuć magię muzyki i społeczny wymiar afrykańskich rytmów, gorąco zapraszamy do udziału w warsztatach City Bum Bum!!! Życzymy miłego odbioru! smiley
Wszystkie nagrania - rytmy akompaniujące djembe, rytmy bębnów basowych dundun i djembe solo - dostępne są na stronie http://citybumbum.jimdo.com/

Soli lent djembe solo Wojtek Pęczek:

 

LEPSZA STRONA INTEGRACJI!

www.lepszastronaintegracji.pl
 
 
Autorski warsztat Wojtka Pęczka to unikatowe połącznie treningów z zakresu zarządzania/leadership, coachingu, integracji, motywacji, inspiracji i wyznaczania celów w jednym – to wszystko w rytmie afrykańskich bębnów i w niespotykanym przekazie pedagogicznym – od ponad 10 lat wzbogacamy i inspirujemy świat biznesu podczas szkoleń, treningów, integracji. 
Czas na zespół! Czas na radość!!!