WARSZTATY WAKACYJNE ...

Po niezwykłych emocjach Nocy Żywych Bębnów i magicznym koncercie w klubie "Wytwórnia" z okazji 13. urodzin City Bum Bum, pr...

Czytaj więcej...

DEBIUTANCKA PŁYTA C...

Kochani! Pomału łapiemy oddech, aby krzyknąć razem z Wami wszystkimi: “Udało się!!!!”. Projekt wydania płyty na portalu crowdfundi...

Czytaj więcej...

Subskrybuj nasz Newsletter

* wymagane

Zobacz poprzednie kampanie.

Centrum Rytmu City Bum Bum

ul. Sienkiewicza 61 a, Łódź

tel: 504 151 670

WARSZTATY WAKACYJNE W CITY BUM BUM

Po niezwykłych emocjach Nocy Żywych Bębnów i magicznym koncercie w klubie "Wytwórnia" z okazji 13. urodzin City Bum Bum, przechodzimy w tryb wakacyjny! :) Zajęcia w studio CBB odbywać się będę raz w tygodniu: w lipcu we wtorki w godz. 18.00-20.00 oraz w sierpniu w czwartki w godz. 19.00-21.00. Zapraszamy wszystkich chętnych!!

DEBIUTANCKA PŁYTA CBB ENSEMBLE "DONI DONI" JUŻ JEST!!!

Kochani!
Pomału łapiemy oddech, aby krzyknąć razem z Wami wszystkimi: “Udało się!!!!”. Projekt wydania płyty na portalu crowdfundingowym PolakPotrafi.pl zakończył się sukcesem!
Dziękujemy z całego serca za to, że zechcieliście udzielić nam swego cennego wsparcia w wydaniu debiutanckiej płyty CBB Ensemble “Doni Doni”.
Radość to ogromna, że wspólnymi siłami ujrzy światło dzienne album, w który włożyliśmy mnóstwo serca i wiary w wizję świata opartego na tolerancji i szacunku do innych kultur – nasza muzyka dla Was – dzięki Wam!!!!
Mamy nadzieję, że każda zakupiona przez Was rzecz da Wam tyle samo przyjemności i satysfakcji, ile włożyliśmy w każdy dźwięk na “Doni Doni”.
Już niebawem trafią w Wasze ręce dokonane przez Was zakupy. Prosimy jeszcze o chwilę cierpliwości: pracujemy właśnie nad wkładką do płyty i kiedy tylko otrzymamy finalny produkt, niezwłocznie przystąpimy do wysyłki – zarówno płyt, jak i pozostałych rzeczy.
Z wyrazami wdzięczności i uznania za tak szlachetny odzew i mobilizację, ściskamy Was wszystkich i kłaniamy się nisko!!! 

A tutaj zapraszamy do obejrzenia dwóch teledysków promujących naszą płytę z gościnnym udziałem Meli Koteluk (śpiew) i Viktora Totha (saksofon):

Wszyscy, którzy chcieliby znaleźć się w posiadaniu płyty CBB Ensemble "Doni Doni" mogą zamawiać płytę pod adresem: djembe@citybumbum.pl

BEZPŁATNA LEKCJA ON-LINE W WYKONANIU WOJTKA!

Zapraszamy do obejrzenia bezpłatnej lekcji on-line w wykonaniu Wojtka prezentującego rytm Soli Lent w aranżacji Mamady'ego Keita!!! Filmy prezentujące zachodnioafrykańskie rytmy będą częścią nowej, powstającej właśnie strony City Bum Bum. O ile same nagrania pomyślane są jako techniczne wprowadzenie do rytmów i mogą służyć głównie jako materiał do indywidualnego ćwiczenia, o tyle, żeby poczuć magię muzyki i społeczny wymiar afrykańskich rytmów, gorąco zapraszamy do udziału w warsztatach City Bum Bum!!! Życzymy miłego odbioru! smiley
Wszystkie nagrania - rytmy akompaniujące djembe, rytmy bębnów basowych dundun i djembe solo - dostępne są na stronie http://citybumbum.jimdo.com/

Soli lent djembe solo Wojtek Pęczek:

 

LEPSZA STRONA INTEGRACJI!

www.lepszastronaintegracji.pl
 
 
Autorski warsztat Wojtka Pęczka to unikatowe połącznie treningów z zakresu zarządzania/leadership, coachingu, integracji, motywacji, inspiracji i wyznaczania celów w jednym – to wszystko w rytmie afrykańskich bębnów i w niespotykanym przekazie pedagogicznym – od ponad 10 lat wzbogacamy i inspirujemy świat biznesu podczas szkoleń, treningów, integracji. 
Czas na zespół! Czas na radość!!!