START NOWEGO SEZONU...

Witajcie kochani! Mamy nadzieję, że tegoroczne wakacje upłynęły Wam w zdrowiu i w słońcu! Dla nas był to - i wciąż jest - bardzo pracowity...

Czytaj więcej...

CITY BUM BUM...

  8 sierpnia br. mieliśmy przyjemność wystąpić w klubie "Lokal" u naszych serdecznych sąsiadów z kreatywnej przest...

Czytaj więcej...

Subskrybuj nasz Newsletter

* wymagane

Zobacz poprzednie kampanie.

Centrum Rytmu City Bum Bum

ul. Sienkiewicza 61 a, Łódź

tel: 504 151 670

START NOWEGO SEZONU WARSZTATÓW CITY BUM BUM W PAŹDZIERNIKU!!!

Witajcie kochani! Mamy nadzieję, że tegoroczne wakacje upłynęły Wam w zdrowiu i w słońcu!
Dla nas był to - i wciąż jest - bardzo pracowity czas w związku z trwającym remontem naszej nowej siedziby w Pasażu Schillera (ul. Sienkiewicza 61a), wygranym w przetargu na "Lokale dla kreatywnych". To największa inwestycja w dwunastoletniej historii działalności City Bum Bum. Powstaje nowa fantastyczna sala o powierzchni 140 m2, która będzie służyć wszelkim działaniom artystycznym i warsztatowym. Z jednej strony będzie to profesjonalne studio muzyczne o wysokiej klasy rozwiązaniach akustyczno-izolacyjnych, z drugiej - komfortowa sala do tańca.
Już za 3 tygodnie, na początku października, zapraszamy do udziału w nowym sezonie warsztatów oraz w otwarciu naszej nowej siedziby!! Spotkanie organizacyjne przed nowym sezonem połączone z koncertem CBB odbędzie się w piątek 10 października o godz. 20! Tego wieczoru dołączy do nas znakomity gość i artysta z Dakaru, a pyszne drinki serwować będzie restauracja Meg Mu!
Natomiast od poniedziałku 13 października ruszą regularne zajęcia w City Bum Bum. Zapraszamy wszystkich chętnych do grup początkujących:
- warsztaty djembe we wtorki w godz. 19.00-21.00
- warsztaty afro w czwartki w godz. 17.15-18.30

Zapraszamy!!!

CITY BUM BUM NA KOMPILACJI RADIA ŁÓDŹ 

8 sierpnia br. mieliśmy przyjemność wystąpić w klubie "Lokal" u naszych serdecznych sąsiadów z kreatywnej przestrzeni w Pasażu Schillera. Gościem specjalnym CBB podczas lokalnego grania w gorący sierpniowy wieczór była fantastyczna saksofonistka o tanzańsko-węgierskich korzeniach, Fatime Songoro.
Koncert transmitowany był na żywo w Radio Łódź. Dodatkowo Radio Łódź wyda kompilację, na której znajdą się fragmenty wszystkich letnich koncertów, jakie odbyły się w Lokalu. Na płycie usłyszeć będzie można dwa utwory z repertuaru CBB: "Djansa" i "Djarabi", a poza tym, m.in. L.Stadt, Iza Lach, Sjon, Young Stadium Club, etc.

CITY BUM BUM NA LODZ BUSINESS RUN!


 

Mariażu biegowo-bębniarskiego ciąg dalszy! Jako stali uczestnicy Łódź Maraton Dbam Zdrowie i Biegu Piotrkowską, tym razem zagraliśmy - w połączonych siłach zespołu City Bum Bum i naszych grup warsztatowych - w czasie charytatywnego Lodz Business Run 14 września br., którego celem było zebranie funduszy na zakup protez dla niepełnosprawnych biegaczy.
Graliśmy tak, że było podobno nas słychać nawet na Ukrainie! Drums Not Guns, niech żyją protezy a nie wojenne tezy!!!

Dziękujemy wszystkim za doping i za świetną zabawę! :)

WOJTEK I HANG NA NOWEJ PŁYCIE MELI KOTELUK!


 

Nowa płyta Meli Koteluk, której debiutancki album "Spadochron" wzbudził przed dwoma laty zachwyt krytyki i publiczności, jest jedną z najbardziej oczekiwanych tegorocznych produkcji polskiej branży muzycznej. Zwiastujący płytę singiel "Fastrygi" już zdążył wdrapać się na 1. miejsce listy przebojów radiowej Trójki.
Z wielką przyjemnością przyjęliśmy zaproszenie artystki do nagrań na przygotowywany album! Raz, że piosenki są naprawdę znakomite; dwa, że użyczone Meli dźwięki Hangu mogą okazać się wspaniałą okazją do prezentacji tego magicznego, legendarnego instrumentu szerokiej publiczności!
Specjalny koncert promujący płytę z gościnnym udziałem Wojtka odbędzie się 16 listopada w warszawskim klubie "Stodoła". Zapraszamy!

NAMORY KEITA GOŚCIEM CITY BUM BUM!
 

Już w listopadzie br. zawita do nas, po kilkuletniej przerwie, nasz afrykański brat i kochany przyjaciel, Namory Keita, tradycyjny djembefola z wioski Sangbarala w Gwinei, sercu afrykańskiej tradycji!
Namory, który od kilku lat dzieli swoje życie między Afrykę a USA, miał okazję już wielokrotnie współpracować z żywymi legendami muzyki Mandingue, Mamadym Keita i Famoudou Konate podczas warsztatów prowadzonych w Stanach Zjednoczonych.
W naszych planach m.in. mini-trasa po Polsce oraz seria warsztatów. Więcej info wkrótce!

DJEMBE KAN BABARA BANGOURA NA NOCY ŻYWYCH BĘBNÓW 2014!!!

"Kan" znaczy w języku Malinke: dźwięk. "Djembe kan" - to dosłownie "dźwięk djembe" lub potoczna nazwa wirtuozerskiego solo granego przez mistrzów afrykańskiej muzyki na bębnie djembe.

"Djembe kan" jest zawsze nie lada wydarzeniem: mistrzowie nie grają go często. Solowy popis musi miec zawsze swoje miejsce i swój czas. Niesie ze sobą osobiste przesłanie artysty dla widowni, ale jest to również rzadka możliwośc, aby usłyszec prawdziwy głos bębnów.

W tym roku swoim "djembe kan" zaszczycił nas gośc specjalny 11. urodzin City Bum Bum 14 czerwca 2014, wielki mistrz djembe, Babara Bangoura z Gwinei. Solo zadedykowane zostało pamięci Poupette Matsouma.

Merci Babara!!!

Życzymy miłego odbioru i zapraszamy do oglądania i słuchania!

LEPSZA STRONA INTEGRACJI!

www.lepszastronaintegracji.pl
 
 
Autorski warsztat Wojtka Pęczka to unikatowe połącznie treningów z zakresu zarządzania/leadership, coachingu, integracji, motywacji, inspiracji i wyznaczania celów w jednym – to wszystko w rytmie afrykańskich bębnów i w niespotykanym przekazie pedagogicznym – od ponad 10 lat wzbogacamy i inspirujemy świat biznesu podczas szkoleń, treningów, integracji. 
Czas na zespół! Czas na radość!!!