NOWA GRUPA DJEMBE...

Z wielką przyjemnością zapraszamy na pierwsze zajęcia nowej grupy warsztatowej City Bum Bum – w najbliższą sobotę 24 stycznia w godz. 13....

Czytaj więcej...

HAPPY NEW YEAR...

Życzymy Wam kochani dobrego, świetlistego czasu w 2015 r.  Wybierajmy świat marzeń, odrzucajmy świat lęku!!!  Jako skrom...

Czytaj więcej...

Subskrybuj nasz Newsletter

* wymagane

Zobacz poprzednie kampanie.

Centrum Rytmu City Bum Bum

ul. Sienkiewicza 61 a, Łódź

tel: 504 151 670

NOWA GRUPA DJEMBE DLA OSÓB POCZĄTKUJĄCYCH!!!

Z wielką przyjemnością zapraszamy na pierwsze zajęcia nowej grupy warsztatowej City Bum Bum – w najbliższą sobotę 24 stycznia w godz. 13.00-15.00;
Warsztaty odbywają się w studio City Bum Bum przy ul. Sienkiewicza 61 a (wejście z Pasażu Schillera, oficyna z klubem “Lokal”, lewa klatka- lokal 9U na 2. piętrze).
Koszt uczestnictwa w zajęciach to 30 zł za jeden warsztat lub 100 zł za karnet miesięczny (cztery zajęcia opłacone z góry).
Piękne instrumenty z Afryki czekają na Was na miejscu!

HAPPY NEW YEAR 2015!!!!!!

Życzymy Wam kochani dobrego, świetlistego czasu w 2015 r.  Wybierajmy świat marzeń, odrzucajmy świat lęku!!! smiley

Jako skromny noworoczny prezent przesyłamy Wam premierowy klip Flower Kissers „Take Your Time” do muzyki i słów Wojtka, z pięknym wokalem Azji Kamińskiej i nieocenionym Dominic'em Buczkowskim odpowiedzialnym za produkcję. Gorące podziękowania dla Łódzkiej Grupy Gospel za gościnny udział w nagraniach!


Wideo kręcone było latem m.in. w remontowanym lokalu City Bum Bum, a w głównych rolach wystąpili rewelacyjni aktorzy: Jaś i Jeremi Gułajowie!!! smiley

REŻYSERIA/PRODUKCJA WIDEO: Norah Mc Gettigan

OPERATOR/KOREKCJA KOLORU: Adam Lipiński

Watch in HD! Very Happy New Year everybody!!!smiley

WOJTEK PĘCZEK I MELA KOTELUK // HANG & VOICE

Gościnny udział Wojtka na nowej płycie Meli Kotelu "Migracje", która w 2. tygodnie od premiery zdobyła status Złotej Płyty i jest w zgodnej opinii krytyki jednym z najważniejszych wydarzeń polskiej branzy muzycznej mijającego roku, znajduje miły oddźwięk w postaci wspólnych koncertów. Po koncercie promocyjnym w warszawskiej Stodole, w niedzielę 7 grudnia muzycy mieli przyjemność zagrać dla łódzkiej publiczności w wypełnionej po brzegi Wytwórni. Dziękujemy za magiczny wieczór i zapraszamy do obejrzenia foto-relacji Katarzyny Zuzanny Krakowiak:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=877832595584612&set=a.877830912251447.1073741844.100000736383346&type=3&l=3ae3109bea&theater

START WARSZTATÓW AFRO W CITY BUM BUM!

 

AFRO-WELCOME: Spotkanie i taniec (wszystkie poziomy) - 19 listopada o godzinie 19.00. Warsztat kosztuje tylko 20 zł!! MUZYKA NA ŻYWO!

Warsztaty Afro już niedługo w City Bum Bum! Zapraszamy do naszej nowej pięknej siedziby w Pasażu Schillera (ul. Sienkiewicza 61a), która jest nie tylko przestronną komfortową salą taneczną, ale też świetnym akustycznie studiem muzycznym: tak dobrych warunków nie znajdziecie nigdzie indziej!
Muzyka na zywo!!

1. "Afro Od Podstaw"
2. “Afro - Osoby średniozaawansowane”

Start kursu:

1. Środa - "Afro Od Podstaw"

Zajęcia są idealne dla osób, które zawsze chciały spróbować lecz nie miały odwagi lub możliwości Teraz możecie dołączyć do nas! Warsztaty są okazją do relaksu i wzmocnienia energii jednocześnie, a to wszystko przy dźwiękach żywej muzyki w wykonaniu zespołu City Bum Bum! Zajęcia nie będą skomplikowane technicznie i nie wymagają od uczestniczących osób wyjątkowej kondycji fizycznej

(ENGLISH: This class is suitable for those of you who have always wanted to try Afro but have never had the courage Come and join us! You can both relax and feel energized at the same time. And all this to live music!! None of the dances will be complicated and you don't need to be super-fit to join in).

Adres: City Bum Bum School West African Dance & Percussion, ul. Sienkiewicza 61a Łódź
Godz: 19.00 - 20.15
Czas trwania : 75 min.
Koszt: 30 zł (pojedyncze zajęcia)
100 zł (cztery zajęcia opłacone z góry)

2. Czwartek – “Afro-Dance - Osoby średniozaawansowane”

Zajęcia przeznaczone są dla osób, które miały wcześniej kontakt z tańcem afro.

Adres: City Bum Bum School West African Dance & Percussion, ul. Sienkiewicza 61a Łódź
Godz: 17.00 - 18.15
Czas trwania : 75 min.
Koszt: 30 zł (pojedyncze zajęcia)
100 zł (cztery zajęcia opłacone z góry)

Informacje i zapisy: norahmcg@gmail.com lub djembe@citybumbum.pl

ZAPRASZAMY DO GRUP POCZĄTKUJĄCYCH GRY NA BĘBNACH I TAŃCA AFRO W NOWYM STUDIO CITY BUM BUM!

 

Z wielką radością i nieskrywaną dumą, zapraszamy wszystkich do nowo otwartego studia City Bum Bum West African Dance & Percussion w ścisłym centrum Łodzi: ul. Sienkiewicza 61 a - wejście z Pasażu Schillera;

Nasza nowa siedziba to wysokiej klasy studio muzyczne i profesjonalna sala do tańca z komfortową podłogą i lustrami oraz z szatnią; to przeszło 120 m2 odremontowanej, pięknej i klimatyzowanej przestrzeni; to replika afrykańskiej chaty na wejściu i klimatyczny barek z trzciny i wikliny; to znakomite rozwiązania akustyczne zapewniające optymalne warunki do uprawiania muzyki. To jedyna taka sala w Polsce dla miłośników afrykańskich bębnów i tańca i z całą pewnością - jedna z niewielu na świecie!

Nie ma lepszej okazji, aby samemu sprawdzić, o czym piszemy: właśnie ruszyła nowa grupa gry na bębnach dla osób początkujących, a za kilka tygodni rozpocznie zajęcia nowa grupa tańca afro!

Grupa początkująca gry na bębnach spotyka się we wtorki w godz. 19.00-21.00 - zostały ostatnie wolne miejsca - zapraszamy!

PIerwsze zajęcia tańca afro dla początkujących odbędą się w środę 19 listopada w godz. 19.00-20.15.

W soboty w godz. 11.00-11.45 zapraszamy na zajęcia dla najmłodszych, czyli Baby Bum Bum!

Informacje i zapisy: djembe@citybumbum.pl oraz tel. 504 151 670

 

LEPSZA STRONA INTEGRACJI!

www.lepszastronaintegracji.pl
 
 
Autorski warsztat Wojtka Pęczka to unikatowe połącznie treningów z zakresu zarządzania/leadership, coachingu, integracji, motywacji, inspiracji i wyznaczania celów w jednym – to wszystko w rytmie afrykańskich bębnów i w niespotykanym przekazie pedagogicznym – od ponad 10 lat wzbogacamy i inspirujemy świat biznesu podczas szkoleń, treningów, integracji. 
Czas na zespół! Czas na radość!!!