KONCERT-PREMIERA PŁ ...

07.10.2016 w piątek o godz. 20 rozpoczynamy koncert w klubie Lokal z okazji premiery naszej debiutanckiej płyty “Doni Doni”, produkcji ...

Czytaj więcej...

START WARSZTATÓW OD...

Już od najbliższego poniedziałku 03.10.2016 zapraszamy serdecznie do wspólnej podróży muzyczno-tanecznej w 14. sezonie warsztat&oacu...

Czytaj więcej...

Subskrybuj nasz Newsletter

* wymagane

Zobacz poprzednie kampanie.

Centrum Rytmu City Bum Bum

ul. Sienkiewicza 61 a, Łódź

tel: 504 151 670

KONCERT-PREMIERA PŁYTY "DONI DONI" CBB ENSEMBLE 7.10.2016!!!

07.10.2016 w piątek o godz. 20 rozpoczynamy koncert w klubie Lokal z okazji premiery naszej debiutanckiej płyty “Doni Doni”, produkcji łączącej tradycyjną muzykę Afryki Zachodniej z jazzem i world music. Płyta nagrana została z gościnnym udziałem Meli Koteluk i Viktora Totha, utytułowanego węgierskiego saksofonisty jazzowego. W tym wyjątkowym wydarzeniu-koncercie wezmą udział nasi liczni przyjaciele-muzycy, którzy pojawią się z nami tego wieczoru na scenie. Gorąco zapraszamy do wspólnego świętowania płyty i gorącej zabawy w Lokalu!!!

Koncert jest biletowany (20 zł), ale wszyscy, którzy wsparli płytę “Doni Doni” są serdecznie zaproszeni tego wieczoru w roli VIP-ów! smiley Prosimy o kontakt e-mailowy z Waszym imieniem i nazwiskiem – zostaniecie wpisani na listę gości zespołu!

Bilety: 20zl
PAY ON ENTRANCE!

On 7th October at 8pm we invite you to join us for the official release of our debut album 'Doni Doni" @ Lokal. Joining us for this event will be the wonderful Vitkor Toth, (HU), on saxophone. An evening not to be missed!

Those who kindly supported us on Polak Potrafi have free entry to this concert!

tickets: 20zl
PAY ON ENTRANCE

START WARSZTATÓW OD 3 PAŹDZIERNIKA 2016!!!

Już od najbliższego poniedziałku 03.10.2016 zapraszamy serdecznie do wspólnej podróży muzyczno-tanecznej w 14. sezonie warsztatów City Bum Bum!!!

Terminy grup początkujących:
- djembe - poniedziałek 16.30-18.30;
- afro - środa 19.15-20.30;
Pełen grafik zajęć na stronie www.citybumbum.pl/szkola/warsztaty
Info i zapisy: djembe@citybumbum.pl

Zapraszamy i pozdrawiamy!

14. SEZON WARSZTATÓW CBB JUŻ OD PAŹDZIERNIKA!!!

Mamy nadzieję, że lato upłynęło Wam wszystkim w cudownych inspirujących energiach i w doskonałych nastrojach - i że trwać będzie w nas jak najdlużej! :)

Przypominamy, że jak co roku nowy sezon warsztatów w City Bum Bum startuje zgodnie z akademickim rytmem w październiku. Kolejny, czternasty już rok (!) działalności zapowiada się niesamowicie ekscytująco!! W najbliższym czasie poinformujemy o aktualnym grafiku zajęć w City Bum Bum oraz o terminach nowych grup początkujących Djembe i tańca afro! 

A tymczasem, na na nadchodzące wrześniowe dni i wieczory, zapraszamy do obejrzenia bardzo ciekawej i obszernej lekcji wideo, jaką Wojtek poprowadził dla kanału zaprzyjaźnionej szkoły perksyjnej Drum School - na takich instrumentach, jak: Djembe, Hang, Cajon i Sangban;

DEBIUTANCKA PŁYTA CBB ENSEMBLE "DONI DONI" JUŻ JEST!!!

Kochani!
Pomału łapiemy oddech, aby krzyknąć razem z Wami wszystkimi: “Udało się!!!!”. Projekt wydania płyty na portalu crowdfundingowym PolakPotrafi.pl zakończył się sukcesem!
Dziękujemy z całego serca za to, że zechcieliście udzielić nam swego cennego wsparcia w wydaniu debiutanckiej płyty CBB Ensemble “Doni Doni”.
Radość to ogromna, że wspólnymi siłami ujrzy światło dzienne album, w który włożyliśmy mnóstwo serca i wiary w wizję świata opartego na tolerancji i szacunku do innych kultur – nasza muzyka dla Was – dzięki Wam!!!!
Mamy nadzieję, że każda zakupiona przez Was rzecz da Wam tyle samo przyjemności i satysfakcji, ile włożyliśmy w każdy dźwięk na “Doni Doni”.
Już niebawem trafią w Wasze ręce dokonane przez Was zakupy. Prosimy jeszcze o chwilę cierpliwości: pracujemy właśnie nad wkładką do płyty i kiedy tylko otrzymamy finalny produkt, niezwłocznie przystąpimy do wysyłki – zarówno płyt, jak i pozostałych rzeczy.
Z wyrazami wdzięczności i uznania za tak szlachetny odzew i mobilizację, ściskamy Was wszystkich i kłaniamy się nisko!!! 

A tutaj zapraszamy do obejrzenia dwóch teledysków promujących naszą płytę z gościnnym udziałem Meli Koteluk (śpiew) i Viktora Totha (saksofon):

Wszyscy, którzy chcieliby znaleźć się w posiadaniu płyty CBB Ensemble "Doni Doni" mogą zamawiać płytę pod adresem: djembe@citybumbum.pl

LEPSZA STRONA INTEGRACJI!!!

www.lepszastronaintegracji.pl
 
 
Autorski warsztat Wojtka Pęczka to unikatowe połącznie treningów z zakresu zarządzania/leadership, coachingu, integracji, motywacji, inspiracji i wyznaczania celów w jednym – to wszystko w rytmie afrykańskich bębnów i w niespotykanym przekazie pedagogicznym – od 15 lat wzbogacamy i inspirujemy świat biznesu podczas szkoleń, treningów, integracji;
Czas na zespół! Czas na radość!!!