FAMOUDOU KONATE NA...

https://www.facebook.com/events/1641399432821292/ Na parę chwil przed naszą tegoroczną podróżą do Senegalu na międzynarodowe warsztaty ...

Czytaj więcej...

WARSZTATY CITY BUM...

Z wielką radością zapraszamy Was do udziału w 2-tygodniowych warsztatach muzyczno-tanecznych w bajkowej nadmorskiej miejscowości ABENE, na połud...

Czytaj więcej...

Subskrybuj nasz Newsletter

* wymagane

Zobacz poprzednie kampanie.

Centrum Rytmu City Bum Bum

ul. Sienkiewicza 61 a, Łódź

tel: 504 151 670

FAMOUDOU KONATE NA NOCY ŻYWYCH BĘBNÓW 2017!!!

https://www.facebook.com/events/1641399432821292/

Na parę chwil przed naszą tegoroczną podróżą do Senegalu na międzynarodowe warsztaty City Bum Bum w Abene w Casamance, pragniemy podzielić się niezwykłą wiadomością: marzenia się spełniają!!! Mamy wielki zaszczyt i olbrzymią radość ogłosić, że na zaproszenie City Bum Bum gościem specjalnym tegorocznej Nocy Żywych Bębnów będzie Famoudou Konate, najstarszy żyjący Wielki Mistrz Djembe, prawdziwa legenda i ambasador kultury afrykańskiej na świecie. Wraz z Famoudou Konate zawita do nas jego syn i mistrz młodszej generacji sztuki djembe, Billy „Nankouma” Konate. Obaj artyści nie tylko wystąpią podczas koncertu galowego Nocy Żywych Bębnów, ale też poprowadzą mistrzowskie warsztaty djembe i dundun – po raz pierwszy w Polsce!!!
Famoudou Konate powraca do naszego kraju po raz pierwszy od czasu swojego jedynego jak dotąd występu w Polsce w latach 60-tych XX w., kiedy jako solista potężnego wówczas baletu gwinejskiego, Les Ballets Africains zagrał w Sali Kongresowej dla widowni złożonej z towarzyszy i towarzyszek partyjnych. City Bum Bum ma zaszczyt powitać w Polsce Famoudou Konate jako jednego z ostatnich żyjących Wielkich Mistrzów Djembe, bez wątpienia najważniejszego artystę, dzięki któremu wielowiekowe tradycyjne wioskowe rytmy Malinke znane są dzisiaj na całym świecie i wykonywane na każdym kontynencie.
Biografia Famoudou Konate:
https://en.wikipedia.org/
wiki/Famoudou_Konaté

Występ Famoudou Konate i Billy’ego Konate podczas Nocy Żywych Bębnów oraz warsztaty djembe/dundun to w Polsce absolutnie bezprecedensowa i historyczna okazja, aby sekrety muzyki afrykańskiej poznać z pierwszej ręki od Grand Maitre Djembe.
Uwaga!
Ilość miejsc na warsztatach będzie ograniczona, a chętni z całej Europy, dlatego też zachęcamy do jak najszybszych zapisów, aby uniknąć ewentualnego rozczarowania na wypadek braku miejsc. Taka okazja może się więcej nie nadarzyć!

[EN] Dreams really do come true! City Boom Boom and the CBB Ensemble is thrilled to announce that the great master Famoudou Konate together will his son Billy will perform at this years "Night of the Living Drums" and they will also be giving djembe/dundun workshops.

Famoudou Konate finally returns to Poland having performed here in the late 60's as lead soloist with Les Ballets Africaine. City Boom Boom is honoured to welcome his return and invite him into our djembe community.

Famoudou Konate - Biography:
https://en.wikipedia.org/
wiki/Famoudou_Konate

We invite all those interested in these workshops with Famoudou & Billy to contact us as soon as possible so as to avoid disappointment. Of course we will be offering more information once we return from West Africa in mid-february. For now we are just putting the news out there.

DATES:
Concert: Friday, June 23rd - Klub Wytwórnia
Workshops: Sat 24th - Sun 25th June
Cost:
8h - 340zl (until April 30) 360zl (after April 30th)
4h - 200zl (until April 30) 230zl (after April 30th)
2h - 120zl (until April 30) 150zl (after April 30th)

LEVELS:
intermediate (4h) & advanced (4h)

contact: cbbensemble@gmail.com

WARSZTATY CITY BUM BUM W SENEGALU 13.01-02.02.2017!!!

Z wielką radością zapraszamy Was do udziału w 2-tygodniowych warsztatach muzyczno-tanecznych w bajkowej nadmorskiej miejscowości ABENE, na południu Senegalu w Afryce Zachodniej.
*dla zainteresowanych osób istnieje też opcja wyjazdu na 3 tygodnie;

Ubiegłoroczne warsztaty City Bum Bum w Senegalu okazały się największym zagranicznym stażem i do dzisiaj wspominamy je z niesamowitą radością! Każdy wyjazd do Afryki kończy się podobnym symptomem: szczerą, niewymuszoną potrzebą jak najszybszego powrotu :) Dlatego wracamy do Abene w styczniu 2017 po to, aby dać Wam jeszcze bardziej niezwykłe wzruszenia oraz warsztaty muzyczno-taneczne z wielkimi mistrzami kultury Mandingue światowego formatu!

Data: 13 - 28 stycznia 2016 (albo 2 lutego)
Miejsce: “Les Belles Etoiles” Abene, Senegal

 

Warsztaty poprowadzą wybitni artyści i pedagodzy o międzynarodowej renomie:

Djembe: Seckou Keita (Senegal); Babara Bangoura (Gwinea);
Balafon: Adama Bilorou Dembele (Burkina Faso/Cote d'Ivoire)
Taniec: Oumar Ouatarra (Cote d'Ivoire)

Zapisy i informacje: norahmcg@gmail.com

Zapraszamy też na stronę wydarzenia na profilu fb: https://www.facebook.com/events/747670338706595/

DEBIUTANCKA PŁYTA CBB ENSEMBLE "DONI DONI" JUŻ JEST!!!

Kochani!
Pomału łapiemy oddech, aby krzyknąć razem z Wami wszystkimi: “Udało się!!!!”. Projekt wydania płyty na portalu crowdfundingowym PolakPotrafi.pl zakończył się sukcesem!
Dziękujemy z całego serca za to, że zechcieliście udzielić nam swego cennego wsparcia w wydaniu debiutanckiej płyty CBB Ensemble “Doni Doni”.
Radość to ogromna, że wspólnymi siłami ujrzy światło dzienne album, w który włożyliśmy mnóstwo serca i wiary w wizję świata opartego na tolerancji i szacunku do innych kultur – nasza muzyka dla Was – dzięki Wam!!!!
Mamy nadzieję, że każda zakupiona przez Was rzecz da Wam tyle samo przyjemności i satysfakcji, ile włożyliśmy w każdy dźwięk na “Doni Doni”.
Już niebawem trafią w Wasze ręce dokonane przez Was zakupy. Prosimy jeszcze o chwilę cierpliwości: pracujemy właśnie nad wkładką do płyty i kiedy tylko otrzymamy finalny produkt, niezwłocznie przystąpimy do wysyłki – zarówno płyt, jak i pozostałych rzeczy.
Z wyrazami wdzięczności i uznania za tak szlachetny odzew i mobilizację, ściskamy Was wszystkich i kłaniamy się nisko!!! 

A tutaj zapraszamy do obejrzenia dwóch teledysków promujących naszą płytę z gościnnym udziałem Meli Koteluk (śpiew) i Viktora Totha (saksofon):

Wszyscy, którzy chcieliby znaleźć się w posiadaniu płyty CBB Ensemble "Doni Doni" mogą zamawiać płytę pod adresem: djembe@citybumbum.pl

LEPSZA STRONA INTEGRACJI!!!

www.lepszastronaintegracji.pl
 
 
Autorski warsztat Wojtka Pęczka to unikatowe połącznie treningów z zakresu zarządzania/leadership, coachingu, integracji, motywacji, inspiracji i wyznaczania celów w jednym – to wszystko w rytmie afrykańskich bębnów i w niespotykanym przekazie pedagogicznym – od 15 lat wzbogacamy i inspirujemy świat biznesu podczas szkoleń, treningów, integracji;
Czas na zespół! Czas na radość!!!