START NOWEGO SEZONU...

Z wielką radością zapraszamy wszystkich do udziału w nowym, trzynastym już (!) sezonie warsztatów City Bum Bum!!! Uroczyste otwarcie po...

Czytaj więcej...

MISTRZ DJEMBE THOMAS...

MISTRZOWSKIE WARSZTATY DJEMBE Z THOMASEM GUEIEM W CITY BUM BUM!!! 18 października, niedziela, godz. 15.00-18.00 Studio City Bum Bum, Pasaż Schiller...

Czytaj więcej...

Subskrybuj nasz Newsletter

* wymagane

Zobacz poprzednie kampanie.

Centrum Rytmu City Bum Bum

ul. Sienkiewicza 61 a, Łódź

tel: 504 151 670

START NOWEGO SEZONU WARSZTATÓW CITY BUM BUM!!!!

Z wielką radością zapraszamy wszystkich do udziału w nowym, trzynastym już (!) sezonie warsztatów City Bum Bum!!!

Uroczyste otwarcie połączone z koncertem City Bum Bum z gościnnym udziałem Łódzkiej Grupy Gospel już 2. października, w piątek o godz. 20.00 w studio City Bum Bum w Pasażu Schillera!!!

Wszystkich, którzy nie mieli jeszcze okazji poznać fenomenu Djembe: muzycznego piękna i społecznej siły oddziaływania afrykańskich rytmów - zapraszamy do nowej grupy dla osób początkujących, która spotykać się będzie w każdy wtorek w godz. 16.30 - 18.30. Pierwsze zajęcia odbędą się we wtorek, 6 października.

Warsztaty tańca afro do muzyki na żywo dla osób początkujących odbywać się będą w każdą środę w godz. 19.15-20.30.

Dla naszych zaawansowanych, wieloletnich studentów szykujemy w tym sezonie nie lada atrakcje: już 18.10 warsztaty mistrza djembe Thomasa Gueia z Wybrzeża Kości Słoniowej oraz wspólny koncert City Bum Bum & Thomas Guei & Foliba. A w styczniu 2016 ponownie zapraszamy w niezapomnianą podróż do Senegalu na warsztaty z mistrzami muzyki i tańca - więcej info wkrótce! :)

MISTRZ DJEMBE THOMAS GUEI (IVORY COAST) W ŁODZI 18.10.2015 - WARSZTATY I KONCERT!!!

MISTRZOWSKIE WARSZTATY DJEMBE Z THOMASEM GUEIEM W CITY BUM BUM!!!

18 października, niedziela, godz. 15.00-18.00

Studio City Bum Bum, Pasaż Schillera w Łodzi

Cena: 90 zł

Ilość miejsc ograniczona!

oraz

KONCERT CITY BUM BUM & THOMAS GUEI & FOLIBA W KLUBIE LOKAL 18.10.2015 GODZ. 20.00!!!

Z początkiem nowego, trzynastego już (!) sezonu warsztatów w City Bum Bum, który inaugurujemy 2. października, spełnia się nasze kolejne muzyczne marzenie! Mistrzowskie warsztaty Djembe w naszym studio poprowadzi Thomas Guei z Wybrzeża Kości Słoniowej. Słynący z niesamowitej techniki i precyzji gry, szalonej prędkości i wyobraźni w tworzeniu fraz solowych, energii i otwartości w nauczaniu, Thomas Guei uznawany jest przez wielu za najbardziej wszechstronnego i spektakularnego djembefola świata. Artysta jest jednocześnie wirtuozem gry na wielu innych instrumentach, co znajduje wyraz w bogatym i wyrafinowanym stylu Djembe.

Zaproszony do Polski po raz pierwszy przez zespół Foliba, Thomas Guei poprowadzi trzygodzinny mistrzowski stage dedykowany dla osób średniozaawansowanych i zaawansowanych. Po warsztatach zespoły City Bum Bum i Foliba zagrają wspólny koncert z artystą. Zapraszamy!!! :)

Info i zapisy: djembe@citybumbum.pl oraz 504 151 670

NOWA GRUPA POCZĄTKUJĄCA CITY BUM BUM!

Z wielką przyjemnością zapraszamy do nowej grupy warsztatowej City Bum Bum dla osób początkujących – w każdy wtorek w godz. 16.30 -18.30;
Warsztaty odbywają się w studio City Bum Bum przy ul. Sienkiewicza 61 a (wejście z Pasażu Schillera, oficyna z klubem “Lokal”, lewa klatka- lokal 9U na 2. piętrze).
Koszt uczestnictwa w zajęciach to 30 zł za jeden warsztat lub 100 zł za karnet miesięczny (cztery zajęcia opłacone z góry).
Piękne instrumenty z Afryki czekają na Was na miejscu!
 

BEZPŁATNA LEKCJA ON-LINE W WYKONANIU WOJTKA!

Zapraszamy do obejrzenia bezpłatnej lekcji on-line w wykonaniu Wojtka prezentującego rytm Soli Lent w aranżacji Mamady'ego Keita!!! Filmy prezentujące zachodnioafrykańskie rytmy będą częścią nowej, powstającej właśnie strony City Bum Bum. O ile same nagrania pomyślane są jako techniczne wprowadzenie do rytmów i mogą służyć głównie jako materiał do indywidualnego ćwiczenia, o tyle, żeby poczuć magię muzyki i społeczny wymiar afrykańskich rytmów, gorąco zapraszamy do udziału w warsztatach City Bum Bum!!! Życzymy miłego odbioru! smiley
Wszystkie nagrania - rytmy akompaniujące djembe, rytmy bębnów basowych dundun i djembe solo - dostępne są na stronie http://citybumbum.jimdo.com/

Soli lent djembe solo Wojtek Pęczek:

 

LEPSZA STRONA INTEGRACJI!

www.lepszastronaintegracji.pl
 
 
Autorski warsztat Wojtka Pęczka to unikatowe połącznie treningów z zakresu zarządzania/leadership, coachingu, integracji, motywacji, inspiracji i wyznaczania celów w jednym – to wszystko w rytmie afrykańskich bębnów i w niespotykanym przekazie pedagogicznym – od ponad 10 lat wzbogacamy i inspirujemy świat biznesu podczas szkoleń, treningów, integracji. 
Czas na zespół! Czas na radość!!!