KONCERT GRUP WARSZTA...

    W dniu 28 lutego o godz. 18.00 zapraszamy do Łódzkiego Domu Kultury na jedyne w swoim rodzaju wydarzenie muzyczne: pokaz kon...

Czytaj więcej...

NOWA GRUPA DJEMBE...

Z wielką przyjemnością zapraszamy do nowej grupy warsztatowej City Bum Bum dla osób początkujących – w każdą sobotę w godz. 13.00...

Czytaj więcej...

Subskrybuj nasz Newsletter

* wymagane

Zobacz poprzednie kampanie.

Centrum Rytmu City Bum Bum

ul. Sienkiewicza 61 a, Łódź

tel: 504 151 670

KONCERT GRUP WARSZTATOWYCH I ZESPOŁU CITY BUM BUM 28 LUTEGO W ŁDK-U!!!

 
 
W dniu 28 lutego o godz. 18.00 zapraszamy do Łódzkiego Domu Kultury na jedyne w swoim rodzaju wydarzenie muzyczne: pokaz koncertowy szkoły muzyki afrykańskiej “City Bum Bum”, pierwszej w Polsce instytucji propagującej piękno afrykańskiej tradycji i tolerancji między kulturami.
 
W muzycznym wydarzeniu udział wezmą wszystkie grupy uczestniczące w warsztatach City Bum Bum. Wystąpi na scenie kilkadziesiąt osób w różnym wieku, różnych profesji, których połączyła pasja gry na afrykańskich bębnach! Społeczny wymiar muzyki: energii, radości i emocji jednoczących ludzi jest podstawą afrykańskiej kultury i kwintesencją działalności City Bum Bum. To jeden z tych powodów, dla których koncerty łódzkiej szkoły nie przypominają zwykłego widowiska z podziałem na “bierną” widownię i ”aktywnych” wykonawców – tutaj wszyscy jednoczą się w żywiołowym, pulsującym rytmie!
 
Gwiazdą wieczoru będzie zespół City Bum Bum, który właśnie przygotowuje się do nagrania materiału w studio!!!
 
Zapraszamy

Bilety: 15 zł
do nabycia w Dziale Inicjatyw Artystycznych i Wspierania Projektów ŁDK
tel. 797 326 227 lub przed koncertem.

NOWA GRUPA DJEMBE DLA OSÓB POCZĄTKUJĄCYCH!!!

Z wielką przyjemnością zapraszamy do nowej grupy warsztatowej City Bum Bum dla osób początkujących – w każdą sobotę w godz. 13.00-15.00;
Warsztaty odbywają się w studio City Bum Bum przy ul. Sienkiewicza 61 a (wejście z Pasażu Schillera, oficyna z klubem “Lokal”, lewa klatka- lokal 9U na 2. piętrze).
Koszt uczestnictwa w zajęciach to 30 zł za jeden warsztat lub 100 zł za karnet miesięczny (cztery zajęcia opłacone z góry).
Piękne instrumenty z Afryki czekają na Was na miejscu!

WARSZTATY TAŃCA AFRO W CITY BUM BUM!

 
Serdecznie zapraszamy na wspaniałe warsztaty z naszą wspaniałą instruktorką afro dance, Norą Mc Gettigan: w każdą środę w godzinach 19.30-20.45. Radość, zabawa i wspólnota do muzyki na żywo w wykonaniu muzyków City Bum Bum - tego nie można przegapić!!!


Środa 19.30-20.45 w studio City Bum Bum - "Afro Od Podstaw"

Zajęcia są idealne dla osób, które zawsze chciały spróbować lecz nie miały odwagi lub możliwości Teraz możecie dołączyć do nas! Warsztaty są okazją do relaksu i wzmocnienia energii jednocześnie, a to wszystko przy dźwiękach żywej muzyki w wykonaniu zespołu City Bum Bum! Zajęcia nie będą skomplikowane technicznie i nie wymagają od uczestniczących osób wyjątkowej kondycji fizycznej

(ENGLISH: This class is suitable for those of you who have always wanted to try Afro but have never had the courage Come and join us! You can both relax and feel energized at the same time. And all this to live music!! None of the dances will be complicated and you don't need to be super-fit to join in).

Adres: City Bum Bum School West African Dance & Percussion, ul. Sienkiewicza 61a Łódź
Godz: 19.00 - 20.15
Czas trwania : 75 min
Koszt: 30 zł (pojedyncze zajęcia)
100 zł (cztery zajęcia opłacone z góry)

 

ZAPRASZAMY DO GRUP POCZĄTKUJĄCYCH GRY NA BĘBNACH I TAŃCA AFRO W NOWYM STUDIO CITY BUM BUM!

 

Z wielką radością i nieskrywaną dumą, zapraszamy wszystkich do nowo otwartego studia City Bum Bum West African Dance & Percussion w ścisłym centrum Łodzi: ul. Sienkiewicza 61 a - wejście z Pasażu Schillera;

Nasza nowa siedziba to wysokiej klasy studio muzyczne i profesjonalna sala do tańca z komfortową podłogą i lustrami oraz z szatnią; to przeszło 120 m2 odremontowanej, pięknej i klimatyzowanej przestrzeni; to replika afrykańskiej chaty na wejściu i klimatyczny barek z trzciny i wikliny; to znakomite rozwiązania akustyczne zapewniające optymalne warunki do uprawiania muzyki. To jedyna taka sala w Polsce dla miłośników afrykańskich bębnów i tańca i z całą pewnością - jedna z niewielu na świecie!

Nie ma lepszej okazji, aby samemu sprawdzić, o czym piszemy: właśnie ruszyła nowa grupa gry na bębnach dla osób początkujących, w każdej chwili dołączyć można do warsztatów tańca afro!

Informacje i zapisy: djembe@citybumbum.pl oraz tel. 504 151 670

 

LEPSZA STRONA INTEGRACJI!

www.lepszastronaintegracji.pl
 
 
Autorski warsztat Wojtka Pęczka to unikatowe połącznie treningów z zakresu zarządzania/leadership, coachingu, integracji, motywacji, inspiracji i wyznaczania celów w jednym – to wszystko w rytmie afrykańskich bębnów i w niespotykanym przekazie pedagogicznym – od ponad 10 lat wzbogacamy i inspirujemy świat biznesu podczas szkoleń, treningów, integracji. 
Czas na zespół! Czas na radość!!!