ŚWIĄTECZNE JAM SES...

Zapraszamy w czwartek 18 grudnia do studia City Bum Bum (ul. Sienkiewicza 61 a) na wyjątkowe wydarzenia: AFRO DANCE – 17.15 - 18.30 CHRIS...

Czytaj więcej...

WOJTEK PĘCZEK ...

Gościnny udział Wojtka na nowej płycie Meli Kotelu "Migracje", która w 2. tygodnie od premiery zdobyła status Złotej Płyty i je...

Czytaj więcej...

Subskrybuj nasz Newsletter

* wymagane

Zobacz poprzednie kampanie.

Centrum Rytmu City Bum Bum

ul. Sienkiewicza 61 a, Łódź

tel: 504 151 670

ŚWIĄTECZNE JAM SESSION W CITY BUM BUM 18 GRUDNIA!!!

Zapraszamy w czwartek 18 grudnia do studia City Bum Bum (ul. Sienkiewicza 61 a) na wyjątkowe wydarzenia:

AFRO DANCE – 17.15 - 18.30
CHRISTMAS DJEMBE JAM SESSION – 19.00

Noga Nory czuje się coraz lepiej i w związku z tym, zaprasza wszystkich na specjalne przedświąteczne warsztaty – POZIOM OTWARTY, wszyscy mile widziani! - w czwartek 18.12 w godz. 17.15-18.30. Promocyjna przedświąteczna cena to jedyne 15 zł!

A po warsztatach afro o godz. 19 zapraszamy wszystkich studentów City Bum Bum, adpeptów i adeptki djembe i tańca, na specjalne świąteczne jam session w naszym pięknym studio! Na dobry początek zespół City Bum Bum wprowadzi w nas magiczny nastrój,a później gramy i tańczymy, ile starczy nam sił, aby ze spokojnym sumieniem rozkoszować się dobrodziejstwami wigilijnego stołu! :)

Zapraszamy!!! smiley

WOJTEK PĘCZEK I MELA KOTELUK // HANG & VOICE

Gościnny udział Wojtka na nowej płycie Meli Kotelu "Migracje", która w 2. tygodnie od premiery zdobyła status Złotej Płyty i jest w zgodnej opinii krytyki jednym z najważniejszych wydarzeń polskiej branzy muzycznej mijającego roku, znajduje miły oddźwięk w postaci wspólnych koncertów. Po koncercie promocyjnym w warszawskiej Stodole, w niedzielę 7 grudnia muzycy mieli przyjemność zagrać dla łódzkiej publiczności w wypełnionej po brzegi Wytwórni. Dziękujemy za magiczny wieczór i zapraszamy do obejrzenia foto-relacji Katarzyny Zuzanny Krakowiak:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=877832595584612&set=a.877830912251447.1073741844.100000736383346&type=3&l=3ae3109bea&theater

OTWIERAMY LISTĘ ZAPISÓW DO SOBOTNIEJ GRUPY DLA POCZĄTKUJĄCYCH!

W odpowiedzi na bardzo duże zainteresowanie regularnymi warsztatami City Bum Bum w soboty, z przyjemnością otwieramy listę zapisów do nowej grupy początkującej w soboty w godz. 13.00-15.00.

Przypominamy, że w ciągu tygodnia już istniejąca grupa początkująca spotyka się we wtorki w godz. 19.00-21.00

Zapisy/kontakt: djembe@citybumbum.pl +48 504 151 670.
Zapraszamy! smiley

START WARSZTATÓW AFRO W CITY BUM BUM!

 

AFRO-WELCOME: Spotkanie i taniec (wszystkie poziomy) - 19 listopada o godzinie 19.00. Warsztat kosztuje tylko 20 zł!! MUZYKA NA ŻYWO!

Warsztaty Afro już niedługo w City Bum Bum! Zapraszamy do naszej nowej pięknej siedziby w Pasażu Schillera (ul. Sienkiewicza 61a), która jest nie tylko przestronną komfortową salą taneczną, ale też świetnym akustycznie studiem muzycznym: tak dobrych warunków nie znajdziecie nigdzie indziej!
Muzyka na zywo!!

1. "Afro Od Podstaw"
2. “Afro - Osoby średniozaawansowane”

Start kursu:

1. Środa - "Afro Od Podstaw"

Zajęcia są idealne dla osób, które zawsze chciały spróbować lecz nie miały odwagi lub możliwości Teraz możecie dołączyć do nas! Warsztaty są okazją do relaksu i wzmocnienia energii jednocześnie, a to wszystko przy dźwiękach żywej muzyki w wykonaniu zespołu City Bum Bum! Zajęcia nie będą skomplikowane technicznie i nie wymagają od uczestniczących osób wyjątkowej kondycji fizycznej

(ENGLISH: This class is suitable for those of you who have always wanted to try Afro but have never had the courage Come and join us! You can both relax and feel energized at the same time. And all this to live music!! None of the dances will be complicated and you don't need to be super-fit to join in).

Adres: City Bum Bum School West African Dance & Percussion, ul. Sienkiewicza 61a Łódź
Godz: 19.00 - 20.15
Czas trwania : 75 min.
Koszt: 30 zł (pojedyncze zajęcia)
100 zł (cztery zajęcia opłacone z góry)

2. Czwartek – “Afro-Dance - Osoby średniozaawansowane”

Zajęcia przeznaczone są dla osób, które miały wcześniej kontakt z tańcem afro.

Adres: City Bum Bum School West African Dance & Percussion, ul. Sienkiewicza 61a Łódź
Godz: 17.00 - 18.15
Czas trwania : 75 min.
Koszt: 30 zł (pojedyncze zajęcia)
100 zł (cztery zajęcia opłacone z góry)

Informacje i zapisy: norahmcg@gmail.com lub djembe@citybumbum.pl

ZAPRASZAMY DO GRUP POCZĄTKUJĄCYCH GRY NA BĘBNACH I TAŃCA AFRO W NOWYM STUDIO CITY BUM BUM!

 

Z wielką radością i nieskrywaną dumą, zapraszamy wszystkich do nowo otwartego studia City Bum Bum West African Dance & Percussion w ścisłym centrum Łodzi: ul. Sienkiewicza 61 a - wejście z Pasażu Schillera;

Nasza nowa siedziba to wysokiej klasy studio muzyczne i profesjonalna sala do tańca z komfortową podłogą i lustrami oraz z szatnią; to przeszło 120 m2 odremontowanej, pięknej i klimatyzowanej przestrzeni; to replika afrykańskiej chaty na wejściu i klimatyczny barek z trzciny i wikliny; to znakomite rozwiązania akustyczne zapewniające optymalne warunki do uprawiania muzyki. To jedyna taka sala w Polsce dla miłośników afrykańskich bębnów i tańca i z całą pewnością - jedna z niewielu na świecie!

Nie ma lepszej okazji, aby samemu sprawdzić, o czym piszemy: właśnie ruszyła nowa grupa gry na bębnach dla osób początkujących, a za kilka tygodni rozpocznie zajęcia nowa grupa tańca afro!

Grupa początkująca gry na bębnach spotyka się we wtorki w godz. 19.00-21.00 - zostały ostatnie wolne miejsca - zapraszamy!

PIerwsze zajęcia tańca afro dla początkujących odbędą się w środę 19 listopada w godz. 19.00-20.15.

W soboty w godz. 11.00-11.45 zapraszamy na zajęcia dla najmłodszych, czyli Baby Bum Bum!

Informacje i zapisy: djembe@citybumbum.pl oraz tel. 504 151 670

 

LEPSZA STRONA INTEGRACJI!

www.lepszastronaintegracji.pl
 
 
Autorski warsztat Wojtka Pęczka to unikatowe połącznie treningów z zakresu zarządzania/leadership, coachingu, integracji, motywacji, inspiracji i wyznaczania celów w jednym – to wszystko w rytmie afrykańskich bębnów i w niespotykanym przekazie pedagogicznym – od ponad 10 lat wzbogacamy i inspirujemy świat biznesu podczas szkoleń, treningów, integracji. 
Czas na zespół! Czas na radość!!!