ZAPRASZAMY DO GRUP...

  Z wielką radością i nieskrywaną dumą, zapraszamy wszystkich do nowo otwartego studia City Bum Bum West African Dance & Percussion w ...

Czytaj więcej...

WIELKIE OTWARCIE NOW...

W piątek 10 października otworzyliśmy uroczyście nowe studio City Bum Bum przy ul. Sienkiewicza 61 a i zainaugurowaliśmy nowy sezon warsztat&oacu...

Czytaj więcej...

Subskrybuj nasz Newsletter

* wymagane

Zobacz poprzednie kampanie.

Centrum Rytmu City Bum Bum

ul. Sienkiewicza 61 a, Łódź

tel: 504 151 670

ZAPRASZAMY DO GRUP POCZĄTKUJĄCYCH GRY NA BĘBNACH I TAŃCA AFRO W NOWYM STUDIO CITY BUM BUM!

 

Z wielką radością i nieskrywaną dumą, zapraszamy wszystkich do nowo otwartego studia City Bum Bum West African Dance & Percussion w ścisłym centrum Łodzi: ul. Sienkiewicza 61 a - wejście z Pasażu Schillera;

Nasza nowa siedziba to wysokiej klasy studio muzyczne i profesjonalna sala do tańca z komfortową podłogą i lustrami oraz z szatnią; to przeszło 120 m2 odremontowanej, pięknej i klimatyzowanej przestrzeni; to replika afrykańskiej chaty na wejściu i klimatyczny barek z trzciny i wikliny; to znakomite rozwiązania akustyczne zapewniające optymalne warunki do uprawiania muzyki. To jedyna taka sala w Polsce dla miłośników afrykańskich bębnów i tańca i z całą pewnością - jedna z niewielu na świecie!

Nie ma lepszej okazji, aby samemu sprawdzić, o czym piszemy: właśnie ruszyła nowa grupa gry na bębnach dla osób początkujących, a za kilka tygodni rozpocznie zajęcia nowa grupa tańca afro!

Grupa początkująca gry na bębnach spotyka się we wtorki w godz. 19.00-21.00 - zostały ostatnie wolne miejsca - zapraszamy!

PIerwsze zajęcia tańca afro dla początkujących odbędą się w czwartek 13 listopada w godz. 17.15-18.30.

W soboty w godz. 11.00-11.45 zapraszamy na zajęcia dla najmłodszych, czyli Baby Bum Bum!

Informacje i zapisy: djembe@citybumbum.pl oraz tel. 504 151 670

 

WIELKIE OTWARCIE NOWEGO STUDIA CITY BUM BUM ZA NAMI!

W piątek 10 października otworzyliśmy uroczyście nowe studio City Bum Bum przy ul. Sienkiewicza 61 a i zainaugurowaliśmy nowy sezon warsztatów 2014/2015!

Takich tłumów w City Bum Bum jeszcze nie było, na koncert w wykonaniu: Azji Kamińskiej z zespołem, City Bum Bum oraz gościa specjalnego wieczoru, senegalskiego poety, Goo Ba, przyszło blisko 200 osób! W naszej nowej sali i w naszych sercach - jest miejsce dla wszystkich! :) Dziękujemy w imieniu artystów za piękny odbiór muzyki i oczywiście zapraszamy do City Bum Bum!!!

NAMORY KEITA GOŚCIEM CITY BUM BUM!
 

Już w listopadzie br. zawita do nas, po kilkuletniej przerwie, nasz afrykański brat i kochany przyjaciel, Namory Keita, tradycyjny djembefola z wioski Sangbarala w Gwinei, serca afrykańskiej tradycji!
Namory, który od kilku lat dzieli swoje życie między Afrykę a USA, miał okazję już wielokrotnie współpracować z żywymi legendami muzyki Mandingue, Mamadym Keita i Famoudou Konate podczas warsztatów prowadzonych w Stanach Zjednoczonych.
W naszych planach m.in. mini-trasa po Polsce oraz seria warsztatów. Więcej info wkrótce!

LEPSZA STRONA INTEGRACJI!

www.lepszastronaintegracji.pl
 
 
Autorski warsztat Wojtka Pęczka to unikatowe połącznie treningów z zakresu zarządzania/leadership, coachingu, integracji, motywacji, inspiracji i wyznaczania celów w jednym – to wszystko w rytmie afrykańskich bębnów i w niespotykanym przekazie pedagogicznym – od ponad 10 lat wzbogacamy i inspirujemy świat biznesu podczas szkoleń, treningów, integracji. 
Czas na zespół! Czas na radość!!!