START WARSZTATÓW OD...

Już od najbliższego poniedziałku 03.10.2016 zapraszamy serdecznie do wspólnej podróży muzyczno-tanecznej w 14. sezonie warsztat&oacu...

Czytaj więcej...

14. SEZON WARSZTATÓ...

Mamy nadzieję, że lato upłynęło Wam wszystkim w cudownych inspirujących energiach i w doskonałych nastrojach - i że trwać będzie w nas jak najd...

Czytaj więcej...

Subskrybuj nasz Newsletter

* wymagane

Zobacz poprzednie kampanie.

Centrum Rytmu City Bum Bum

ul. Sienkiewicza 61 a, Łódź

tel: 504 151 670

START WARSZTATÓW OD 3 PAŹDZIERNIKA 2016!!!

Już od najbliższego poniedziałku 03.10.2016 zapraszamy serdecznie do wspólnej podróży muzyczno-tanecznej w 14. sezonie warsztatów City Bum Bum!!!

Terminy grup początkujących:
- djembe - poniedziałek 16.30-18.30;
- afro - środa 19.15-20.30;
Pełen grafik zajęć na stronie www.citybumbum.pl/szkola/warsztaty
Info i zapisy: djembe@citybumbum.pl

Zapraszamy i pozdrawiamy!

14. SEZON WARSZTATÓW CBB JUŻ OD PAŹDZIERNIKA!!!

Mamy nadzieję, że lato upłynęło Wam wszystkim w cudownych inspirujących energiach i w doskonałych nastrojach - i że trwać będzie w nas jak najdlużej! :)

Przypominamy, że jak co roku nowy sezon warsztatów w City Bum Bum startuje zgodnie z akademickim rytmem w październiku. Kolejny, czternasty już rok (!) działalności zapowiada się niesamowicie ekscytująco!! W najbliższym czasie poinformujemy o aktualnym grafiku zajęć w City Bum Bum oraz o terminach nowych grup początkujących Djembe i tańca afro! 

A tymczasem, na na nadchodzące wrześniowe dni i wieczory, zapraszamy do obejrzenia bardzo ciekawej i obszernej lekcji wideo, jaką Wojtek poprowadził dla kanału zaprzyjaźnionej szkoły perksyjnej Drum School - na takich instrumentach, jak: Djembe, Hang, Cajon i Sangban;

DEBIUTANCKA PŁYTA CBB ENSEMBLE "DONI DONI" JUŻ JEST!!!

Kochani!
Pomału łapiemy oddech, aby krzyknąć razem z Wami wszystkimi: “Udało się!!!!”. Projekt wydania płyty na portalu crowdfundingowym PolakPotrafi.pl zakończył się sukcesem!
Dziękujemy z całego serca za to, że zechcieliście udzielić nam swego cennego wsparcia w wydaniu debiutanckiej płyty CBB Ensemble “Doni Doni”.
Radość to ogromna, że wspólnymi siłami ujrzy światło dzienne album, w który włożyliśmy mnóstwo serca i wiary w wizję świata opartego na tolerancji i szacunku do innych kultur – nasza muzyka dla Was – dzięki Wam!!!!
Mamy nadzieję, że każda zakupiona przez Was rzecz da Wam tyle samo przyjemności i satysfakcji, ile włożyliśmy w każdy dźwięk na “Doni Doni”.
Już niebawem trafią w Wasze ręce dokonane przez Was zakupy. Prosimy jeszcze o chwilę cierpliwości: pracujemy właśnie nad wkładką do płyty i kiedy tylko otrzymamy finalny produkt, niezwłocznie przystąpimy do wysyłki – zarówno płyt, jak i pozostałych rzeczy.
Z wyrazami wdzięczności i uznania za tak szlachetny odzew i mobilizację, ściskamy Was wszystkich i kłaniamy się nisko!!! 

A tutaj zapraszamy do obejrzenia dwóch teledysków promujących naszą płytę z gościnnym udziałem Meli Koteluk (śpiew) i Viktora Totha (saksofon):

Wszyscy, którzy chcieliby znaleźć się w posiadaniu płyty CBB Ensemble "Doni Doni" mogą zamawiać płytę pod adresem: djembe@citybumbum.pl

LEPSZA STRONA INTEGRACJI!!!

www.lepszastronaintegracji.pl
 
 
Autorski warsztat Wojtka Pęczka to unikatowe połącznie treningów z zakresu zarządzania/leadership, coachingu, integracji, motywacji, inspiracji i wyznaczania celów w jednym – to wszystko w rytmie afrykańskich bębnów i w niespotykanym przekazie pedagogicznym – od 15 lat wzbogacamy i inspirujemy świat biznesu podczas szkoleń, treningów, integracji;
Czas na zespół! Czas na radość!!!